Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,0% sub estimat
Achiziţie servicii de transport persoane
- Număr anunț
- SCN1041991
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
- Furnizor / câștigător
- CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL SRL (CUI 8070826)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206.668,80 RON
- Valoare atribuită
- 97.200 RON 53,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.04.2019 09:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1022750
- Termen limită
- 14.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046149
Documente
Documentația de atribuire
- 2. Formulare servicii transport-semnat.docx.p7s
- 3. Propunerea de acord cadru si contract transport-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini transport copii-semnat.PDF.p7s
- FisaDate_DF1046149.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CDI TRANSPORT INTERN SI INTERNATIONAL SRL CUI RO 8070826
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CARPATIA TOUR 50 SRL CUI RO 12662982
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
G & S TOURS SRL CUI 17305247
Valoare atribuită
97.200 RON
din 206.668,80 RON estimat
53,0%
Adjudecat la 47,0% din estimat · economie 109.468,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.