Ofertă acceptată Cumpărare directă

PC Desktop I3-8100 H310 DS2, HDD 1TB, SSD 120

Număr anunț
DA22098889
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA "CONSTANTIN PAUNESCU'' IASI (CUI 4541564)
Furnizor / câștigător
IRISTECH SRL (CUI RO26785225)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.098,80 RON
Valoare atribuită
2.098,80 RON
Data publicării
17.12.2018 13:43
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.098,80 RON

din 2.098,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.