Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIG. FACULT. A AUTOV. CASCO GRADUAL AUTOTURISM MAZDA 2, ASIGURARE FACULTATIVA CASCO GRADUAL, ASIGUR

Număr anunț
DA22089893
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC APOR PETER TARGU SECUIESC (CUI 4202096)
Furnizor / câștigător
STAR BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 15337595)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.779,98 RON
Valoare atribuită
3.779,98 RON
Data publicării
17.12.2018 10:05
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.779,98 RON

din 3.779,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.