Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse intretinere masina

Număr anunț
DA22114125
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL POIANA BRASOV (CUI 4317711)
Furnizor / câștigător
CEDAOT RENT SRL (CUI RO31570494)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850 RON
Valoare atribuită
850 RON
Data publicării
18.12.2018 11:34
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

850 RON

din 850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.