Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECONFIGURARE, EXTINDERE, MUTARE RETEA CALCULATOARE, SERVER

Număr anunț
DA22109998
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Satu Mare (CUI 4481136)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER PREST SRL (CUI 35572412)
Cod CPV
32415000-5 · Retea Ethernet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.586,40 RON
Valoare atribuită
1.586,40 RON
Data publicării
18.12.2018 10:03
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.586,40 RON

din 1.586,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.