Ofertă acceptată Cumpărare directă

Punga CRACIUN nr. 4 Mahmudia

Număr anunț
DA22099741
Autoritate contractantă
Comuna Mahmudia (CUI 4794060)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI RO24366816)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,66 RON
Valoare atribuită
413,66 RON
Data publicării
17.12.2018 14:03
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,66 RON

din 413,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.