Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNE DE PASARE REFRIGERATA.

Număr anunț
DA22112978
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.1 FOCSANI (CUI 4410771)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47,61 RON
Valoare atribuită
47,61 RON
Data publicării
18.12.2018 11:08
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47,61 RON

din 47,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.