Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dirigentie de santier ”Reabilitare dispensar in comuna Casimcea, judetul Tulcea

Număr anunț
DA22111142
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CASIMCEA (CUI 4508800)
Furnizor / câștigător
CONSCIV INSTAL SRL (CUI 36821686)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
18.12.2018 10:28
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.