Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU EXPERT TEHNIC MEMBRU COMISIE RECEPTIE

Număr anunț
DA22105765
Autoritate contractantă
COMUNA CIUPERCENI (CUI 4448393)
Furnizor / câștigător
BĂRBULESCU DĂNUŢ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 36865348)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
17.12.2018 18:36
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.