Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Modernizare - Sediu si anexe SH Turda,jud Cluj
- Număr anunț
- DA22077313
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- DIALIT SRL (CUI 7486057)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.900 RON
- Valoare atribuită
- 13.900 RON
- Data publicării
- 14.12.2018 11:55
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.900 RON
din 13.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro