Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,1% sub estimat

150G HOCHLAND ALMETTE SMANTAN / VERDEATA

Număr anunț
DA22100512
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,08 RON
Valoare atribuită
136,32 RON 4,1% sub estimat
Data publicării
17.12.2018 14:21
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,32 RON

din 142,08 RON estimat 4,1%

Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 5,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.