Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cadouri Craciun

Număr anunț
DA22108400
Autoritate contractantă
COMUNA CIUPERCENII NOI (CUI 5001880)
Furnizor / câștigător
PICHI VIOREL (CUI RO2282218)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.798 RON
Valoare atribuită
2.798 RON
Data publicării
18.12.2018 09:22
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.798 RON

din 2.798 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.