Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,2% sub estimat

170G ALFERS NAP CR CACAO

Număr anunț
DA22103413
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,12 RON
Valoare atribuită
166,32 RON 9,2% sub estimat
Data publicării
17.12.2018 15:31
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

166,32 RON

din 183,12 RON estimat 9,2%

Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 16,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.