Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cacao, ciocolata si produse zaharoase

Număr anunț
DA22090410
Autoritate contractantă
COMUNA MOLDOVENI (PRIMARIA COMUNEI MOLDOVENI IALOMITA) (CUI 17551365)
Furnizor / câștigător
ELGED SRL (CUI 16270205)
Cod CPV
15840000-8 · Cacao, ciocolata si produse zaharoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.006 RON
Valoare atribuită
6.006 RON
Data publicării
17.12.2018 10:18
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.006 RON

din 6.006 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.