Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOBILIER CAMIN CULTURAL LAZURI

Număr anunț
DA22110910
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIA Jud Bihor (CUI 5460832)
Furnizor / câștigător
PUMPKINS GRUP SRL (CUI RO28154492)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.731 RON
Valoare atribuită
57.731 RON
Data publicării
18.12.2018 10:23
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.731 RON

din 57.731 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.