Ofertă acceptată Cumpărare directă

perna mare din bumbac 50/70 cm - venituri

Număr anunț
DA22112433
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
SPRINTEN SRL (CUI RO17405750)
Cod CPV
39516120-9 · Perne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
18.12.2018 10:56
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON

din 15.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.