Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare RCA autovehicule IPJ Botosani – 2019

Număr anunț
DA22106941
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BOTOSANI (CUI 4524865)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.888 RON
Valoare atribuită
60.888 RON
Data publicării
18.12.2018 08:34
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.888 RON

din 60.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.