Ofertă acceptată Cumpărare directă

RCA10WPW

Număr anunț
DA22100560
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Orastie (CUI 4634515)
Furnizor / câștigător
ORIZONT BROKER DE ASIGURARE REASIGURARE SA (CUI 18206837)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
349,75 RON
Valoare atribuită
349,75 RON
Data publicării
17.12.2018 14:22
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

349,75 RON

din 349,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.