Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stick 8GB memorie USB/Stick memorie USB 16GB /Stick 32GB memorie Adata Flash Drive UV320, 32 GB, USB
- Număr anunț
- DA22106841
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bihor (CUI 7551740)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 298,35 RON
- Valoare atribuită
- 298,35 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 08:28
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 12:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
298,35 RON
din 298,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro