Ofertă acceptată Cumpărare directă

manusi

Număr anunț
DA22103357
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
MERCATOR MEDICAL SRL (CUI RO18547761)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.820 RON
Valoare atribuită
3.820 RON
Data publicării
17.12.2018 15:29
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.820 RON

din 3.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.