Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare pungi din hartie personalizate

Număr anunț
DA22101332
Autoritate contractantă
Municipiul Sfantu Gheorghe (CUI 4404605)
Furnizor / câștigător
OMNIS BAGS SRL (CUI 29548126)
Cod CPV
18938000-3 · Pungi cu dublura de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.790 RON
Valoare atribuită
6.790 RON
Data publicării
17.12.2018 14:40
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.790 RON

din 6.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.