Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Panouri pluta 60 x 90 cm - 6 buc

Număr anunț
DA22122618
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Simbotin (CUI 29448879)
Furnizor / câștigător
DARCOM SRL (CUI RO2161720)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,92 RON
Valoare atribuită
226,92 RON
Data publicării
18.12.2018 14:56
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,92 RON

din 226,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.