Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse birotica si papetarie

Număr anunț
DA22120076
Autoritate contractantă
CENTRUL NATIONAL DE CARTOGRAFIE (CUI RO14057015)
Furnizor / câștigător
GROWER TRADING SRL (CUI 7925888)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.593,04 RON
Valoare atribuită
15.593,04 RON
Data publicării
18.12.2018 13:57
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.593,04 RON

din 15.593,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.