Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie xerox clasa A

Număr anunț
DA22118524
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR TARGU MURES (CUI 23499040)
Furnizor / câștigător
WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.499 RON
Valoare atribuită
1.499 RON
Data publicării
18.12.2018 13:20
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.499 RON

din 1.499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.