Ofertă acceptată Cumpărare directă

SPUMA MONTAJ CERESIT WHITEQ 750 ML

Număr anunț
DA22117941
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic „Ion Creanga” Curtici (CUI 29002522)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192100-3 · Spuma de PVC (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22,47 RON
Valoare atribuită
22,47 RON
Data publicării
18.12.2018 13:06
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22,47 RON

din 22,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.