Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE INTRETINERE

Număr anunț
DA22116976
Autoritate contractantă
Grup Scolar "Simion Leonescu" Luncavita (CUI 28644486)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
951,80 RON
Valoare atribuită
951,80 RON
Data publicării
18.12.2018 12:42
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

951,80 RON

din 951,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.