Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plicuri, caiet, mouse si tastatura, baterii, placa retea, stick, pixuri

Număr anunț
DA22111947
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Bacau (CUI 15370567)
Furnizor / câștigător
SILGETY SRL (CUI RO13566711)
Cod CPV
19212300-8 · Panza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.265,60 RON
Valoare atribuită
1.265,60 RON
Data publicării
18.12.2018 10:45
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.265,60 RON

din 1.265,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.