Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic C6 AUTOADEZIV si Pic Rescriere
- Număr anunț
- DA22109830
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL GALATI (CUI 16760720)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
- Cod CPV
- 30192900-0 · Dispozitive de corectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89,25 RON
- Valoare atribuită
- 89,25 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:59
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
89,25 RON
din 89,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro