Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Pix cu laser si LED 1895407 pentru Serviciul Administrativ

Număr anunț
DA22092437
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.450 RON
Valoare atribuită
1.450 RON
Data publicării
17.12.2018 11:03
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 07:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.450 RON

din 1.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.