Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE PAPETARIE
- Număr anunț
- DA22104702
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SLOBOZIA, str. Drumul Morii, nr. 321 (CUI 19127944)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.147,41 RON
- Valoare atribuită
- 2.147,41 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 16:17
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.12.2018 16:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.147,41 RON
din 2.147,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro