Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnituri birou

Număr anunț
DA22052770
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Bihor (CUI 24699209)
Furnizor / câștigător
GXC OFFICE S.R.L. (CUI RO25462757)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135 RON
Valoare finală
135 RON
Data publicării
13.12.2018 09:05
Termen limită
18.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.