Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si executie alimentare cu apa pe strazile Panselelor si Macesului, Com. Bradu, jud.Arges

Număr anunț
DA22112120
Autoritate contractantă
COMUNA BRADU (CUI 5172600)
Furnizor / câștigător
VYS CONSTRUCT SELECT 2007 SRL (CUI RO22074866)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.501,05 RON
Valoare atribuită
53.501,05 RON
Data publicării
18.12.2018 10:49
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.501,05 RON

din 53.501,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.