Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA22111960
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI RO16851518)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.805 RON
Valoare atribuită
2.805 RON
Data publicării
18.12.2018 10:45
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.805 RON

din 2.805 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.