Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inspectie tehnica periodica autoturism
- Număr anunț
- DA22111514
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN SUCEAVA (CUI 13589936)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORTURI AUTO SUCEAVA SA (CUI RO3177601)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,08 RON
- Valoare atribuită
- 168,08 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 10:36
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,08 RON
din 168,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro