Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERIE PROFESIONALA PENTRU SPALATOR,SPALATOR 800 MM, 1 CUVA SI REBORD
- Număr anunț
- DA22109090
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.594,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.594,48 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:39
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 09:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.594,48 RON
din 1.594,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro