Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calendar de birou personalizat
- Număr anunț
- DA22108731
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- THE AD.COMP. DIVIZIA DE PUBLICITATE S.R.L. (CUI 28330254)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.500 RON
- Valoare atribuită
- 15.500 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 09:30
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.500 RON
din 15.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro