Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acid alendronic/Colecalciferol Sandoz 70mg/5600UI*4cpr (ACIDUM ALENDRONICUM+COLECALCIFEROLUM)-185242

Număr anunț
DA22108057
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33652200-7 · Terapeutica pentru patologia endocrina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,20 RON
Valoare atribuită
107,20 RON
Data publicării
18.12.2018 09:12
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,20 RON

din 107,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.