Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE UZ ADMINISTRATIV

Număr anunț
DA22105907
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "CIPRIAN PORUMBESCU" ORAS COMANESTI (CUI 4277897)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI RO27260150)
Cod CPV
39722000-9 · Piese pentru sobe, masini de gatit, aparate de incalzire a farfuriilor si aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,25 RON
Valoare atribuită
802,25 RON
Data publicării
17.12.2018 19:24
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 19:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802,25 RON

din 802,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.