Ofertă acceptată Cumpărare directă

Full HD/4K Sistem signage Intel i3, 4 nuclee, SSD high Speed 3.2 GBs 2.94GHz, 4GB, 128GB eMMC, HDMI

Număr anunț
DA22105483
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IORGU IORDAN (CUI 24854868)
Furnizor / câștigător
BIOSOFT COMPUTERS SRL (CUI 17658427)
Cod CPV
32322000-6 · Echipament multimedia (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.550 RON
Valoare atribuită
9.550 RON
Data publicării
17.12.2018 17:25
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 22:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.550 RON

din 9.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.