Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare servicii informatice privind gestiunea contractelor de achizitie si a resurselor buget
- Număr anunț
- DA22099257
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Impozite si Taxe Locale Sector 4 (CUI 13839528)
- Furnizor / câștigător
- OCTONET SRL (CUI 12503642)
- Cod CPV
- 72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.920 RON
- Valoare atribuită
- 1.920 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 13:52
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.920 RON
din 1.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro