Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilete 5 x 10 cm color

Număr anunț
DA22119291
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE ARTE DIN TARGU MURES (CUI 4323101)
Furnizor / câștigător
MASTER DRUCK S.R.L. (CUI RO2527814)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40 RON
Valoare atribuită
40 RON
Data publicării
18.12.2018 13:40
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40 RON

din 40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.