Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 37,8% sub estimat

Livrare gaz GPL

Număr anunț
DA22118615
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV GHEORGHENI – VAROSI SPORT KLUB GYERGYO – VSK GYERGYO (CUI 34157710)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.248 RON
Valoare atribuită
3.264 RON 37,8% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 13:22
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.264 RON

din 5.248 RON estimat 37,8%

Adjudecat la 62,2% din estimat · economie 1.984 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.