Ofertă acceptată
Cumpărare directă
USA METALICA APARTAMENT 2000*880*75 MG-336
- Număr anunț
- DA22118485
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA C-TIN STERE BUCOV (CUI 29017060)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44221200-7 · Usi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495,80 RON
- Valoare atribuită
- 495,80 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:19
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495,80 RON
din 495,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro