Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii curente

Număr anunț
DA22117703
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02119 (CUI 4794095)
Furnizor / câștigător
ARABICO SRL (CUI RO7415820)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.352,91 RON
Valoare atribuită
11.352,91 RON
Data publicării
18.12.2018 13:00
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.352,91 RON

din 11.352,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.