Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap metalic 2 usi batante 92x42x195cm gri CH308
- Număr anunț
- DA22116574
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC CLUJ (CUI 5360914)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.991 RON
- Valoare atribuită
- 2.991 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 12:33
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 16:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.991 RON
din 2.991 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro