Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Refacere punte sufe, sat Muncei, punct Lungu
- Număr anunț
- DA22107558
- Autoritate contractantă
- UAT Comuna Vrancioaia (CUI 4447266)
- Furnizor / câștigător
- VILA GENERAL CONSTRUCT S.A. (CUI RO1642602)
- Cod CPV
- 45221113-7 · Lucrari de constructii de pasarele pentru pietoni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.473,23 RON
- Valoare finală
- 80.000 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 08:56
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.