Ofertă acceptată Cumpărare directă

USI LEMN F10-88-S (OP)

Număr anunț
DA22104189
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICU ALBU PIATRA NEAMŢ (CUI 17487912)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.010,08 RON
Valoare atribuită
2.010,08 RON
Data publicării
17.12.2018 15:55
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.010,08 RON

din 2.010,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.