Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet fabricare montare usi lemn masiv

Număr anunț
DA22086818
Autoritate contractantă
SCOALA INCLUZIVA BRADET SACELE (CUI 4317657)
Furnizor / câștigător
SKHIPP TEX S.R.L. (CUI 5254182)
Cod CPV
44221200-7 · Usi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.070 RON
Valoare atribuită
14.070 RON
Data publicării
17.12.2018 07:58
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.070 RON

din 14.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.