Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru intrare - iesire Copertat A4 100file

Număr anunț
DA22102672
Autoritate contractantă
COMUNA CIRJITI (CUI 4468382)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21,32 RON
Valoare atribuită
21,32 RON
Data publicării
17.12.2018 15:12
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
17.12.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21,32 RON

din 21,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.