Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap Rack 4-unitati Braun Group
- Număr anunț
- DA22105608
- Autoritate contractantă
- Gimnaziul "Sfantu Gheorghe" Sangeorgiu de Mures (CUI 18633200)
- Furnizor / câștigător
- PC HOST COMPUTERS SRL (CUI RO14602510)
- Cod CPV
- 32424000-1 · Infrastructura de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,62 RON
- Valoare atribuită
- 294,62 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 17:54
- Termen limită
- 22.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 08:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,62 RON
din 294,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro